TR - EN
 
 
  Hakkımızda / Misyon-Vizyon / Sertifikalar
Hakkımızda
 
Albatros tarafsızlık ve güvenilirlik çerçevesinde gözetim hizmetleri vermeyi ilke edinmiş, yaptığı hizmetlerle bu alanda önde gelen firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Albatros Gözetim Denizcilik Danışmanlık ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti., uzun yıllar deniz tecrübesini bünyesinde bulunan mühendislerle harmonize ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Yaptığı işin her adımında tarafsızlığı doğruluğu ve kaliteyi kendine politika edinmiştir. Firmamız sahip olduğu kaliteden ödün vermeden, çalışma alanımızı genişletmenin gerekliliği bilinci ile, müşteri portföyünü genişletmek ve daha fazla sayıda firmaya hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Müşteri portföyünü geliştirmeye paralel olarak, vermekte olduğumuz gözetim hizmetleri kalemlerini genişletmek en büyük hedeflerimizdendir.

2015 yılında uluslararası bağımsız bir gözetim firması olarak kurulan Albatros Gözetim Denizcilik Danışmanlık ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd. Şti., Türkiye'de Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü ve Deniz Ticareti Genel Müdürlüğünce tescil edilmiştir.
 
KURUMSAL HİZMETLER REFERANSLAR LOKASYONLAR İLETİŞİM
Copyright © 2016 Albatros Gözetim - Her Hakkı Saklıdır Tasarım: Oziron